Legnicka 65, 54-062 Wrocław [email protected]

Stowarzyszenie

No Limits

Od 2014 roku tworzą je młodzi ludzie, których połączyła wspólna pasja - sport. Swoim zamiłowaniem do aktywności fizycznej chcą zarażać innych poprzez promocję sportów ekstremalnych oraz niszowych. 

Dowiedz się więcej
 Photo by Perry Grone on Unsplash

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?Działamy w obrębie sportu ale i nie tylko.

Promocja sportów ekstremalnych i niszowych

Promujemy sporty, które nie są medialnie popularne jak piłka nożna, ale za to ciekawe i dające dużo frajdy sportowcom i niosą ze sobą dreszczyk emocji. Organizujemy warsztaty, szkółki oraz zawody sportowe dla miłośników sportów ekstremalnych, chcą jednocześnie pokazać że w naszym mieście i takie sporty można uprawiać. 

Promocja i rozwój wolontariatu sportowego

Każde wydarzenie sportowe to praca wielu osób, w tym wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas i siły na realizacje swoich pasji, chcących współtworzyć wielkie wydarzenia sportowe. Sami wiemy, że bez ich wsparcia nie jeden nasz event by się nie udał. Z nami można zdobyć cenne doświadczenie przy organizacji eventów sportowych


Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Stare przysłowie mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. A my dodajemy od siebie, że zdrowe ciało to wysportowane ciało ;) Każda aktywność fizyczna wpływa korzystnie na nas wszystkich, wyzwala pozytywną energię, dostarcza emocji i sił mimo fizycznego zmęczenia. Zachęcamy więc gorąco by wstawać z kanap i z przed komputerów i poruszać się trochę. 


Bezpieczeństwo w sporcie oraz Fair Play 

Nic nie jest tak ważne przy uprawianiu sportów ekstremalnych jak bezpieczeństwo. O lat promujemy idee "Jazda w kasku nie boli" na naszych zawodach dbając o bezpieczeństwo naszych zawodników. A przy okazji zawodów promujemy zasadę równego współzawodnictwa i grania według zasad Fair Play. 


Aktywizacja lokalnej społeczności

Nasze działania kierujemy w głównej mierze do młodzieży z terenów i okolic Wrocławia, chociaż otwarci jesteśmy na sportowych zapaleńców z całej Polski i nawet spoza niej ;) W naszym mieście staramy się promować sport i zachęcać coraz więcej młodzieży do jego uprawiania jako alternatywa do spędzania wolnego czasu.

Promowanie miasta Wrocław 

Jesteśmy stąd i to właśnie dlatego nasze miasto jest bliskie naszym sercom. W wielu naszych działaniach promujemy miasto Wrocław, szczególnie, że żyje w nim wielu sportowych zapaleńców, który swoją pasją zarażają również i nas. 

Success

Nasza pasja - Twój sukces

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o nasze pasje, dzięki którym stworzyliśmy Stowarzyszenie No Limits. Dzięki temu zapewniamy uczestnikom naszych wydarzeń maksimum możliwości do realizacji samych siebie.

✔ Przygotowujemy wydarzenia od samego początku do końca
✔ Dbamy by uczestnicy czuli się dobrze podczas każdego z nich
✔ Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki. Na cuda trzeba trochę poczekać ;)

No Limits to przygoda!

Interesuje Cię organizacja wydarzeń i działanie na rzecz sportów, zwłaszcza tych ekstremalnych? To może być wspaniały początek naszej współpracy.  

 ✔ Zobaczysz jak się przygotowuje wydarzenia sportowe
 ✔ Będziesz mogła/mógł zrealizować swój pomysł jako projekt
 ✔ Dołączysz do zespołu ludzi którzy pracę zamieniają w dobrą zabawę
 ✔ A pomiędzy wydarzeniami zaszalejesz na wypadach integracyjnych 

 Photo by Nghia Le on Unsplash

1587

Zadowolonych uczestników

10

Zrealizowanych projektów

1845

Dni działamy

14160

Godzin spędzonych przy projektach

Nasi partnerzy

Nieodzownym elementem naszej działalności są partnerstwa. Dzięki nim jesteśmy w stanie:

  • ✔ Tworzyć eventy na najwyższym poziomie
  • ✔ Rozwijać nasze stowarzyszenie
  • ✔ Działać więcej i mocniej dla naszych odbiorców

Znajdź nas

Adres:
ul. Legnicka 65, 54-203 Wrocław

Email:
[email protected]